KONST / Litografier / Färglitografi 13668427
nr 1366 8427
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 144/310. Bladets mått: 40x50cm, lösta blad
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 14 december 2020
kl 18:43:00
8/12 11:16:24
100 kr
14/12 18:38:00
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson